ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΔΗΜΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΔΗΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Διεύθυνση: Β.Τσιτσάνη & Καραϊσκάκη 34 Γλυφάδα Τηλέφωνο:210-9602130 fax:210-9637550
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ
Παρατίθενται αναλυτικά οι τελικές λίστες των εγγραφών στους παιδικούς σταθμούς του Δήμου Γλυφάδας, μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας αξιολόγησης των αιτημάτων.
Ένσταση ως προς τα αποτελέσματα μπορούν να υποβάλουν όσοι γονείς επιθυμούν από την Τρίτη, 6 Σεπτεμβρίου, μέχρι και την Παρασκευή, 9 Σεπτεμβρίου.
Οι παιδικοί σταθμοί του Δήμου Γλυφάδας ξεκινούν τη λειτουργία τους την Τρίτη, 6 Σεπτεμβρίου. Ειδικά για το νέο παιδικό σταθμό του Αγίου Νικολάου, οι εγγραφές θα ξεκινήσουν την προσεχή Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου.
Ενημερώνουμε επίσης τους αγαπητούς γονείς - μετά και την τηλεφωνική επικοινωνία με όλους το προηγούμενο διάστημα σχετικά με τον παιδικό σταθμό της προτίμησής τους - ότι εξακολουθούν και υπάρχουν κενές θέσεις στους δύο νέους παιδικούς σταθμούς του Δήμου μας.
Συγκεκριμένα, οι γονείς των νηπίων τα οποία δεν κατάφεραν να εγγραφούν στους παιδικούς σταθμούς της προτίμησής τους, μπορούν εφόσον το επιθυμούν να επικοινωνήσουν άμεσα με την αρμόδια υπηρεσία για δήλωση προτίμησης εγγραφής στο νέο παιδικό σταθμό του Αγίου Νικολάου, καθώς επίσης και για τον παιδικό σταθμό της οδού Πύργου, ο οποίος θα ξεκινήσει τη λειτουργία του στις αρχές Νοεμβρίου, μέχρι και την Παρασκευή 9 Σεπτεμβρίου.
Για την εγγραφή των παιδιών παρακαλούνται άμεσα οι γονείς να επικοινωνήσουν με τους υπεύθυνους των παιδικών σταθμών στα κάτωθι τηλέφωνα.
Α' Παιδικός Σταθμός: 210-9622831 Α' Βρεφικός Σταθμός: 210-9625226 Β' Παιδικός Σταθμός: 210-9622492 Γ' Παιδικός Σταθμός: 210-9612210 Γ' Βρεφικός Σταθμός: 210-9612210 Δ' Παιδικός Σταθμός: 210-9624140 Ε' Παιδικός Σταθμός: 210-9610779 ΣΤ' Παιδικός Σταθμός: 210-9602130
Κατάλογος Μοριοδότησης - Α' Παιδικός Σταθμός
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα Μόρια 1 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΘΩΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 228 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 221 3 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 221 4 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 208 5 ΤΣΩΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 201 6 ΛΑΜΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 201 7 ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 195 8 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 195 9 ΑΓΟΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΠΥΡΟΣ 195 10 MUCA EMILI LULEZIM 195 11 ΣΟΥΚΗ ΔΑΦΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 190 12 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 189 13 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΛΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 189 14 ΚΟΤΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 189 15 ΣΙΝΟΥ ΣΙΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 189 16 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 189 17 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 189 18 ΤΟΥΛΑΤΟΣ ΑΡΡΕΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 182 19 ΒΟΥΡΛΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 182 20 ΜΟΥΣΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 182 21 ΜΑΝΩΛΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 182 22 ΔΟΡΚΟΦΙΚΗ ΚΑΛΛΙΣΤΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 180 23 ΔΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΟΡΗΣ 175 24 ΣΚΡΕΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΛΟΥΚΑΣ 175 25 ΙΑΤΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 175 26 ΣΕΡΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 175 27 ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 170 28 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 169 29 ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 169 30 SCARAGGI ΦΑΙΔΡΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ GIOVANNI 169 31 ΝΙΚΟΔΕΛΗ ΑΝΝΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 169 32 ΜΠΙΜΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 169 33 ΡΑΠΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 166 34 ΖΕΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 166 35 ΤΑΛΑΓΑΝΗ ΘΕΑΝΩ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 166 36 ΚΑΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 165 37 ΤΣΑΚΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 165 38 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ 165 39 ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 165 40 ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 163 41 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 163 42 ΜΕΣΑΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝ.-ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ 163 43 ΤΖΟΥΒΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 163 44 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 163 45 ΦΥΤΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 160 46 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 159 47 ΚΕΣΑΡΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 157 48 ΣΑΒΡΑΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 157 49 ΠΕΤΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 157 50 ΚΑΠΟΘΑΝΑΣΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 157 51 ΚΩΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 157 52 ΧΟΥΣΙΑΝΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 157 53 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 157 54 ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΛΩΝ 156 55 ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 155 56 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 155 57 ΓΚΛΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 155 58 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗ ΦΟΙΒΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 153 59 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 151 60 ΚΑΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΞΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΛΟΝΤ 150 61 ΣΤΑΘΟΥΛΗ-ΚΑΡΑΤΣΑ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 148 62 ΣΤΑΘΟΥΛΗΣ-ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 148 63 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 147 64 ΤΑΜΠΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 147 65 ΡΟΔΙΤΗ ΜΕΛΙΑ ΙΑΣΩΝΑΣ 145 66 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 145 67 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 145 68 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 145 69 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 145 70 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 145 71 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 145 72 ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 145 73 ΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 145 74 ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 145 75 ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 143 76 ΡΑΜΜΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 143 77 ΦΑΜΕΛΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 143 78 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 140 79 ΤΣΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 140 80 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 140 81 ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 140 82 ΔΑΚΟΥΤΡΟΥ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 140 83 ΛΑΛΙΩΤΗ ΛΥΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 140 84 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 140 85 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 140 86 ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 140 87 ΜΠΑΡΚΟΝΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 140 88 ΦΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 140 89 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΟΥΡΑΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 140 90 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 140 91 ΜΠΕΛΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 140 92 ΤΣΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 140 93 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΒΙΖΟΣ 140 94 ΣΚΟΡΠΟΘΕΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 138 95 ΠΡΙΤΣΟΛΑ ΜΟΝΑ ΒΛΑΣΗΣ 138 96 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 138 97 ΤΣΑΚΙΡΗ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 137 98 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 137 99 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 137 100 ΖΙΑΠΑΣ-ΡΟΔΗΣ ΣΙΜΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 136 101 ΜΩΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 136 102 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 136 103 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 136 104 ΣΤΕΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 135 ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΕΣΠΑ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα 1 ΑΔΑΜΙΔΗ ΙΟΥΛΙΑ ΕΡΜΗΣ 2 ΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3 ΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4 ΠΡΕΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 5 ΚΟΛΥΒΑ ΖΩΗ ΜΙΧΑΛΗΣ 6 ΧΑΡΛΑΥΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 8 ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10 ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12 ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ 13 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΩΝΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΩΤΗΣ 14 ΧΑΒΑΔΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15 ΒΑΡΕΣΗ ΗΛΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΗΣ 16 ΣΤΑΘΟΥΛΙΑΣ ΙΩΝ-ΑΙΑΣ ΧΡΟΝΗΣ 17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 19 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 20 ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 21 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 22 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 23 ΧΕΙΛ ΡΙΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 24 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 25 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 26 LUPULYAK OLEKSLL 27 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28 ΑΛΥΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 29 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑ ΕΛΕΝΗ 31 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 32 ΔΗΜΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 33 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 34 ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΙΑΣ 35 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 36 ΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37 ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 38 ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ-ΖΗΡΕΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 39 ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 40 ΚΕΡΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΓΥΡΗΣ 41 ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 42 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΪΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 43 ΚΙΤΣΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44 ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45 ΚΟΡΔΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 46 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
Κατάλογος Μοριοδότησης - Β' Παιδικός Σταθμός
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα Μόρια 1 ΖΕΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 221 2 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 182 3 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 182 4 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 175 5 ΜΙΝΕΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 175 6 ΛΙΟΛΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 175 7 ΜΟΥΣΙΣΙΝΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟ-ΝΤΙΝΟ 170 8 ΠΑΠΑΛΕΒΥΖΑΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΕΡΜΙΝΑ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 166 9 ΚΟΡΟΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 160 10 ΤΣΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 160 11 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 155 12 ΧΑΣΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 150 13 ΧΑΣΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 150 14 ΚΟΡΟΛΗ ΕΛΕΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 150 15 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 150 16 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ-ΑΓΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 150 17 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 145 18 ΛΙΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΑΛΑΜΑΣ 145 19 ΤΣΕΜΠΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 145 20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 145 21 ΜΠΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 145 22 ΑΓΓΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 145 23 ΜΑΚΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 145 24 ΑΜΠΑΡΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 145 25 ΜΠΟΥΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΥΛΟΣ 140 26 ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 140 27 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 140 28 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 140 29 ΖΑΜΠΕΘΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 138 30 ΡΟΥΤΖΕΡΙ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΕΡΑΦΕΙΜ LUCA (ΛΟΥΚΑ) 138 31 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 137 32 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 137 33 ΚΟΝΔΥΛΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 137 34 SUKHASHRILI TSOTNE 135 35 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ II ΠΑΤΑΓΚΑ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 135 36 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 135 37 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 135 38 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 135 39 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 135 40 ΑΣΛΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 135 41 ΚΙΑΤΙΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 135 42 ΜΠΟΥΚΑ ΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΗΣ 135 43 ΜΑΝΩΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 135 44 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 133 45 ΣΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 131 46 ΣΑΡΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 131 47 ΣΑΡΡΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 131 48 ΜΕΣΤΟΥΣΗΣ ΕΡΜΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 131 49 ΒΑΛΒΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 130 50 ΜΑΡΚΟ ΑΛΚΕΟ DRITAN 130 51 ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ 130 52 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕΤΡΟΣ 130
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΕΣΠΑ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα 1 ΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 2 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 ΚΑΡΜΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4 ΚΑΡΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5 ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 6 ΦΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 8 GJIKA KLAUDIA 9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 10 ΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΑΚΟΑ 11 ΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΑΚΟΒ 12 ΜΠΡΟΥΜΕΡΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 13 ΜΠΑΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατάλογος Μοριοδότησης - Γ' Παιδικός Σταθμός
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα Μόρια 1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΔΙΟΜΗΔΗΣ 215 2 MANCINI ELENA BRUNO 190 3 ΚΑΛΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ 189 4 ΤΙΓΚΛΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 186 5 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 182 6 ΒΟΥΛΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 182 7 ΤΟΣΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 175 8 ΚΡΕΖΟΥ ΖΩΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 173 9 ΣΦΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 169 10 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 169 11 ΜΠΟΥΜΠΛΙΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 169 12 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 169 13 ΚΑΪΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 166 14 ΜΠΕΛΜΠΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 157 15 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΒΕΛΙΟΣ 156 16 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΕΥΘΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 155 17 ΤΖΟΥΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΕΣΤΗΣ 149 18 ΤΖΟΥΜΠΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΟΡΕΣΤΗΣ 149 19 ΨΑΡΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 145 20 ΣΙΜΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 140 21 ΚΑΜΠΑΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΟΛΓΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 135 22 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ-ΑΓΓΕΛΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 133 23 ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 130 24 ΓΑΛΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 125 25 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 125 26 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 120 27 ΣΚΑΖΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 113 28 BERBERI ELION EDISON 110 29 ΔΡΟΣΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 110 30 ΓΙΑΝΝΙΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 105
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΕΣΠΑ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα 1 ΣΕΡΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-ΛΟΪΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΓΕΡΑΣΙΜ ΙΩΑΝΝΗΣ 3 ΜΕΡΔΟΚΙ ΜΕΛΙΝΑ ΜΠΛΕΝΤΙΑΝ 4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6 ΧΗΝΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ 7 ΓΙΩΤΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 ΒΑΛΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 9 ΛΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 10 HENA ADRIANA REDIAN 11 ΜΟΛΦΕΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ 12 ΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 13 ΚΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΑΤΣΕΣΛΑΒ 14 ΓΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΗΛΙΑΣ 15 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΜΥΡΤΩ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΚΟΣ
Κατάλογος Μοριοδότησης - Δ' Παιδικός Σταθμός
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα Μόρια 1 ΚΟΥΤΡΑ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 195 2 ΤΣΑΚΙΡΗΣ-ΒΟΥΡΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 189 3 ΚΟΥΡΤΣΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 182 4 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 182 5 ΜΑΓΑΛΙΟΥΛΗ ΛΥΔΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 175 6 ΛΙΒΥΔΙΚΟΥ ΜΥΡΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 175 7 ΧΕΛΑΣΒΙΛΙ ΜΑΡΙΑΜ ΤΖΟΝΙ 175 8 ΧΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 166 9 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 166 10 ΤΣΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 166 11 ΚΑΠΝΟΡΙΖΑ ΞΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 163 12 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 157 13 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ 155 14 ΞΕΡΟΒΑΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 150 15 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 147 16 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 145 17 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ 145 18 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ 145 19 ΝΙΚΑ-ΠΟΝΤΙΚΟΥ ΣΙΜΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 145 20 ΚΟΒΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 145 21 ΟΚΑΪ (OKAJ) ΠΑΤΡΥΚ (PATRYK) ΤΟΜΑΣ (TOMASZ) 143 22 ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΟΣ 143 23 ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 140 24 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 140 25 ΧΡΟΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 140 26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΞΕΝΟΦΩΝ 140 27 ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 140 28 ΚΑΡΑΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 140 29 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 140 30 ΜΟΥΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 140 31 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 138 32 ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 135 33 SINANI MELINA ERVIS 135 34 ΤΣΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 135 35 ΤΣΙΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 135 36 ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 135 37 ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 135 38 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 135 39 ΚΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 135 40 ΒΕΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 135 41 ΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΣΟΦΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 135 42 ΔΑΔΙΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 135 43 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 135 44 ΤΟΠΤΣΙΟΥ ΜΠΡΑΪΑΝ ΓΙΟΧΑΝ 135 45 ΛΟΥΔΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΤΡΟΣ 130 46 ΜΟΙΡΑΚΙΔΗ ΚΕΡΑΣΩ ΜΙΧΑΛΗΣ 130 47 ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΚΛΕΑΡΧΟΣ 130 48 ΦΛΟΥΡΗ ΖΩΗ ΓΙΩΡΓΟΣ 130 49 ΛΟΥΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 130 50 ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 130 51 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 128 52 ΚΑΪΜΑ ΔΑΦΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 128 53 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 128 54 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 128 55 ΛΙΟΝΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 128 56 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 125 57 ΤΟΛΙΑ ΟΛΙΒΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 125 58 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 125 59 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 124 60 ΔΗΛΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 123 61 ΝΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 123 62 ΠΡΑΣΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 123 63 ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 123 64 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 121 65 ΧΑΡΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 121 66 ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 120 67 LUMI PAOLO MARK 120 68 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 120 69 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΠΕΤΡΟΣ 118 70 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 117
Κατάλογος Μοριοδότησης - Ε' Παιδικός Σταθμός
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα Μόρια 1 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 208 2 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 191 3 ΡΑΣΣΙΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 182 4 ΒΟΥΡΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 182 5 ΚΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 182 6 ΚΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 182 7 ΣΥΚΑΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 182 8 ΣΥΚΑΛΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 182 9 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 182 10 ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΛΥΔΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 182 11 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 175 12 ΕΡΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 175 13 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 175 14 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 173 15 ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 166 16 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 160 17 ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 160 18 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΑΜΠΡΟΣ 157 19 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 157 20 ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 157 21 ΤΣΙΝΤΣΙΛΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 155 22 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 151 23 ΒΡΑΧΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 150 24 ΣΕΡΛΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 150 25 AGOLLI ANXHELINA TANI 150 26 ΑΡΩΝΗΣ ΙΑΣΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 150 27 ΜΠΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 147 28 ΤΣΙΝΑ ΜΥΡΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 147 29 ΚΟΥΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 145 30 ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 145 31 ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 145 32 ΠΑΧΝΙΔΙ ΕΛΠΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 145 33 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 140 34 ΚΑΡΔΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 140 35 ΒΕΪΖΑΪ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΩΤΗΡ 140 36 ΣΑΝΤΟΣ ΕΛΑΙΑ ΧΑΡΑΛΝΤ ΜΑΡΤΙΝ-ΛΕΑΝΤΕΡ 140 37 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 140 38 ΤΣΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 140 39 ΚΑΡΑΤΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 140 40 ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ ΑΡΓΕΝΤΟΥΛΑ ΗΛΙΑΣ 140 41 ΘΕΟΤΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 140 42 TALIC ANDREJ VLATKO 140 43 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 140 44 ΚΑΡΑΚΟΤΑ ΜΥΡΤΩ ΧΡΗΣΤΟΣ 140 45 ΚΑΜΠΥΛΗ ΜΥΡΤΩ ΚΩΝ/ΝΟΣ 140 46 ΚΑΝΕΛΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 140 47 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 140 48 ΝΤΟΣ ΣΑΝΤΟΣ ΝΑΤΑΛΙΑ ΡΟΜΠΣΟΝ 137 49 ΠΡΟΣΙΛΗ ΑΕΛΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 135 50 ΣΑΒΒΙΔΗ ΜΕΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 135 51 ΜΑΖΜΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΙΜΕΩΝ 135 52 ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 135 53 ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 135 54 ΑΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 133 55 ΑΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 133 56 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 133 57 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΦΩΚΙΩΝΑΣ 133 58 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 133 59 ΣΙΜΟΣ-ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 130 60 ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΗΣ 130 61 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 130 62 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 130 63 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 130 64 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 130 65 ΝΤΡΕΤΣΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞ 130 66 ΣΤΕΡΓΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 130 67 ΨΥΧΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 126 68 ΠΑΓΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 125 69 ΛΟΥΔΑΡΟΥ ΑΡΙΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 125 70 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 125 71 ΠΕΡΑΜΑΤΖΗ ΚΩΝΣΥΤΑΝΤΙΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 124 72 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 123 73 MΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 123 74 ΓΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 123 75 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΪΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 123 76 ΣΙΑΨΑΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 123 77 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 123 78 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 123 79 ΓΙΑΚΟΥΜΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 123 80 ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 121 81 ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 121 82 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 120 83 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 120 84 ΠΑΓΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΗΣ 120 85 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 120 86 ΚΟΥΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 120 87 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 117 88 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 117 89 ΚΑΛΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ 116 90 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 116
Κατάλογος Μοριοδότησης - ΣΤ' Παιδικός Σταθμός
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα Μόρια 1 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ 228 2 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 221 3 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 185 4 ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 182 5 ΧΟΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 166 6 ΧΟΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 166 7 ΝΙΚΟΛΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 160 8 ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 160 9 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΑΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 151 10 ΓΙΟΒΑΝΕΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 151 11 ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 150 12 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΥΚΑΣ 145 13 ΛΑΓΟΥΜΙΤΖΗ ΖΩΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 145 14 ΜΟΥΚΟΥΝΑ ΜΑΡΙ ΣΑΝΤΑΛ FISTON 143 15 ΖΩΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 140 16 ΜΠΟΥΣΔΟΥΝΗ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 140 17 ΠΙΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΛΙΛΙΑΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 140 18 ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΦΑΝΗΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 140 19 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 140 20 ΡΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 140 21 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΔΝΔΡΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΜΟΣΧΟΣ 140 22 ΤΣΟΥΒΑΛΗ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 137 23 SALIKHON AMIR 135 24 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 135 25 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 135 26 ΠΥΡΠΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 135 27 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΛΟΥΙΖΑ ΜΙΧΑΗΛ 135 28 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 135 29 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 135 30 ΣΑΡΡΗ ΙΡΙΣ ΑΡΜΑΝΔΟΣ 133 31 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 130 32 ΜΠΟΥΛΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 130 33 ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 130 34 ΜΟΡΦΙΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 130 35 ΤΟΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 128 36 ΚΟΡΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 125 37 ΣΙΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 125 38 ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 125 39 ΠΙΤΙΔΗ ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 123 40 ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 123 41 ΓΙΑΛΙΚΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 123 42 ΤΖΑΦΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 123 43 ΦΟΥΝΤΗ ΛΥΔΙΑ-ΞΕΝΙΑ ΦΩΤΙΟΣ 121 44 ΦΟΥΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 121 45 ΘΩΜΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 120 46 ΣΚΟΡΔΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 118 47 ΚΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 118 48 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 117 49 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 116 50 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 113 51 ΜΑΚΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 110 52 MALAJ MERSIN DIKTIM 110 53 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 110 54 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 105 55 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 105 56 ΑΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 105 57 ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 105 58 ΚΟΛΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 105 59 ΜΑΓΟΥΛΑ ΣΤΕΛΛΑ-ΖΩΗ ΣΤΗΒ 105 60 ΣΟΓΙΑΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΚΙΜΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 100 61 ΑΥΡΗΛΙΩΝΗ ΜΑΡΘΑ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 100 62 ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΜΑΡΘΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 100 63 ΚΑΨΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 97 64 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 95 65 ΠΟΛΙΤΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 66 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΕΛΛΑΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 95 67 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΔΑΜ 95 68 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 69 ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 90 70 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΩΡΑΙΝΗ ΗΛΙΑΣ 88 71 ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 87 72 ΛΥΜΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΗΛΙΑΝΑ ΗΛΙΑΣ 87 73 ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 87 74 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 83 75 ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 81 76 ΚΑΣΙΜΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 76 77 ΚΟΥΤΑΒΑ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 67 78 ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 65 79 ΜΠΕΡΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 47 80 ΚΑΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 47
Κατάλογος Μοριοδότησης - Α' Βρεφικός Σταθμός
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα Μόρια 1 ΣΙΝΟΥ (ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ) ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 201 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ-ΣΤΡΑΤΗ ΑΓΑΠΗ ΑΝΔΡΕΑΣ 189 3 ΓΟΥΝΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΣ 189 4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 185 5 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 185 6 ΖΙΑΠΑ-ΡΟΔΗ ΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 181 7 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 180 8 ΤΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 180 9 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΡΕΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 180 10 ΔΟΡΚΟΦΙΚΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 180 11 ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 178 12 ΜΕΣΣΗΝΗ ΝΕΦΕΛΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 178 13 ΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΣΤΑΣ 178 14 ΚΑΣΙΜΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 176 15 ΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 175 16 ΧΑΤΖΗΤΟΦΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 175 17 ΠΑΣΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 175 18 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 175 19 ΔΑΛΙΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 175 20 ΠΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 173 21 ΤΑΛΑΓΑΝΗΣ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 173 22 ΚΟΥΡΟΥ ΑΛΚΙΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 170 23 ΠΕΤΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 170 24 ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 170 25 ΠΛΑΓΙΩΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 168 26 ΔΗΜΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ 168 27 ΦΡΥΔΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 166 28 ΛΙΟΝΔΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 166 29 ΝΟΜΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 166 30 ΜΩΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 166 31 ΤΖΟΥΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 163 32 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 163
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΕΣΠΑ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα 1 ΜΥΤΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 ΚΛΗΜΑΤΣΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΑΥΛΟΣ 3 ΡΟΥΣΣΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4 ΚΤΕΝΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 5 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΙΟΛΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 6 ΜΕΤΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΡΜΠΕΝ 7 ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 8 ΓΑΛΑΝΗ ΦΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9 ΤΖΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΙΧΑΗΛ 10 ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΒΑΦΤΙΣΤΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 13 ΜΑΡΑΦΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 14 ΜΠΟΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 16 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ 18 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 ΔΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 21 ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 22 ΣΗΛΑΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 23 ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΖΩΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΤΙΛΟΓΚΙΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 25 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ-ΧΑΣΑΝΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 27 ΠΙΠΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΗΓΑΣ 28 ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 29 ΝΙΚΑ ΙΡΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30 ΛΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κατάλογος Μοριοδότησης - Γ' Βρεφικός Σταθμός
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα Μόρια 1 ΤΖΙΤΖΙΡΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 215 2 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 175 3 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 170 4 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΜΕΛΕΤΙΟΣ 170 5 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 170 6 ΨΑΡΑΔΑΚΗΣ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 169 7 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 165 8 ΖΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 165 9 ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 165 10 ΚΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 163 11 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 163 12 ΒΑΛΙΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 161 13 ΧΟΛΟΓΚΙΤΑΣ-ΚΟΥΒΕΡΤΑΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 160 14 ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 160 15 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 160 16 ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΡΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 160 17 ΛΙΒΕΡΗΣ ΙΩΣΗΦ ΧΡΗΣΤΟΣ 158 18 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 155 19 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 155 20 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΠΑΥΛΟΣ 155 21 TΣΑΝΑΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 155
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΕΣΠΑ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Παιδιού Όνομα Πατέρα 1 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 ΜΠΕΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 3 ΣΩΤΗΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΟ 4 HENA ORESTI REDIAN 5 ΚΑΛΦΑ ΑΒΑΠΤ 6 ΤΟΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 7 ΜΑΤΒΙΪΚΟ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑ 8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
|